Witamy w Bajkowym Przedszkolu

Bajkowe Przedszkole znajduje się na Osiedlu Piastów w Żarowie. Jest to piętrowy, wolno stojący budynek, w którym znajduje się osiem dydaktycznych i dwie sypialnie. Każda z sal wyposażona jest w zabawki, pomoce i przybory dydaktyczne, posiada urządzone kąciki zainteresowań. Wnętrza są kolorowe i estetyczne. Placówka posiada duży ogród dobrze wyposażony w sprzęt do zabawy.

W roku bieżącym funkcjonuje sześć oddziałów przedszkolnych i dwa oddziały żłobkowe. Placówka zapewnia wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną i troskliwą opiekę wszystkich pracowników.

Nasze przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku, w godzinach od 5:30 do 16:00.

UWAGA: W LIPCU 2019 PRZEDSZKOLE I ŻŁOBEK BĘDĄ NIECZYNNE- PRZERWA URLOPOWA

(autor filmu: Mirosław Becher, autor piosenki: Pharrell Williams)

Przejęte dzieci z wypiekami na twarzach prezentowały programy artystyczne. Z radością wręczały swoim najbliższym upominki i zapraszały na słodki poczęstunek. Wszystkie babcie i dziadkowie naszych przedszkolaków byli bardzo wzruszeni, w niejednym oku zakręciła się łza, a dzieci były szczęśliwe, bo mogły sprawić przyjemność ukochanym osobom.

Wszystkie grupy zaprosiły Babcie i Dziadków na słodki poczęstunek, dzieci rónież zostały nagrodzone łakociami przez swoich bliskich.

"Kangurki" po swoim występie dostały maskotki - kangurki, przygotowane własnoręcznie przez babcię Ali, za co serdecznie dziękujemy w imieniu dzieci.

Ostatnie artykuły

Licznik gości