Witamy w Bajkowym Przedszkolu

Bajkowe Przedszkole znajduje się na Osiedlu Piastów w Żarowie. Jest to piętrowy, wolno stojący budynek, w którym znajduje się osiem dydaktycznych i dwie sypialnie. Każda z sal wyposażona jest w zabawki, pomoce i przybory dydaktyczne, posiada urządzone kąciki zainteresowań. Wnętrza są kolorowe i estetyczne. Placówka posiada duży ogród dobrze wyposażony w sprzęt do zabawy. 

W roku bieżącym funkcjonuje sześć oddziałów przedszkolnych i dwa oddziały żłobkowe. Placówka zapewnia wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną i troskliwą opiekę wszystkich pracowników.

Nasze przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku, w godzinach od 5:30 do 16:00. 

 

UWAGA: W LIPCU 2019 PRZEDSZKOLE I ŻŁOBEK BĘDĄ NIECZYNNE- PRZERWA URLOPOWA

 

 

(autor filmu: Mirosław Becher, autor piosenki: Pharrell Williams)

Przejęte dzieci z wypiekami na twarzach prezentowały programy artystyczne. Z radością wręczały swoim najbliższym upominki i zapraszały na słodki poczęstunek. Wszystkie babcie i dziadkowie naszych przedszkolaków byli bardzo wzruszeni, w niejednym oku zakręciła się łza, a dzieci były szczęśliwe, bo mogły sprawić przyjemność ukochanym osobom.

Wszystkie grupy zaprosiły Babcie i Dziadków na słodki poczęstunek, dzieci rónież zostały nagrodzone łakociami przez swoich bliskich. 

"Kangurki" po swoim występie dostały maskotki - kangurki, przygotowane własnoręcznie przez babcię Ali, za co serdecznie dziękujemy w imieniu dzieci.

zapraszamy do galerii

 

Ostatnie artykuły

 

 

Licznik gości

Dzisiaj:74
Wczoraj:83
W tygodniu:74
W miesiącu:2200
Ogólnie:182113

Twoje IP: 35.153.135.60 poniedziałek, 22, lipiec 2019

Kto jest online

Goście: 7 gości online

Dane kontaktowe

 Kod QR

Bajkowe Przedszkole

ul. Łokietka 14

58-130 Żarów

tel/fax 74 8 580 826

Email: przedszkolezarow@op.pl

 

 

Szybki kontakt