Trzy lata szybko minęły i nadszedł czas pożegnania.

W środę, 13 czerwca o godz. 16.00 hala sportowa GCKiS zapełniła się zaproszonymi gośćmi, na uroczystość przybyli:Burmistrz Miasta P. Leszek Michalak, Przewodnicząca Komisji Oświaty P. Iwona Nieradka, Przewodnicząca ZNP P. Krystyna Domańska, Dyrektor P. Elżbiety Wierzyk, wszyscy pracownicy Bajkowego Przedszkola i oczywiście rodziny naszych kochanych absolwentów.

Uroczystość rozpoczęła się pięknym Polonezem i odśpiewaniem przedszkolnego Hymnu. W części artystycznej Elfy i Kubusie zaprezentowały program przygotowany na uroczystość zakończenia roku szkolnego. Dzieci rozpoczęły od wspomnień ze swojego przedszkolnego życia, przeplatanymi wesołymi piosenkami.Następnie w humorystycznym tonie przedstawiły wizję swojej niedalekiej przyszłości w szkole. Część artystyczną dzieci zakończyły tańcem symbolizującym rozwój i integrowanie się swoich grup przedszkolnych. Nie zabrakło życzeń i podziękowań dla P. Dyrektor oraz pracowników przedszkola. Jeszcze tylko wspólna piosenka zaśpiewana z wszystkimi paniami i burza oklasków dla dzieci.Występ naszych starszaków dostarczył wszystkim wiele emocji... był śmiech, łzy oraz wzruszenie.

Następnie Dyrektor Elżbieta Wierzyk pogratulowała i podziękowała dzieciom za piękny występ. Podziękowania otrzymali również rodzice dzieci, którzy przez lata wspierali działania nauczycielek w swoich grupach. Za szczególne zaangażowanie i wspieranie naszej placówki rodzice z grupy "Elfy" otrzymali Certyfikaty Przyjaciela Bajkowego Przedszkola.

Burmistrz Miasta P. Leszek Michalak również wyraził słowa uznania dla dziecięcych talentów naszych przedszkolaków, nagradzając dzieci słodkim upominkiem. Z rąk P. Dyrektor nasi absolwenci otrzymali dyplomy ukończenia Bajkowego Przedszkola i pióra z pamiątkowym grawerem. Przedstawiciel rodziców złożył serdeczne życzenia i podziękowania wychowawcom grup oraz całemu gronu pedagogicznemu.

"Coś się zaczęło, coś się skończyło...", ale musimy powiedzieć, że "to były piękne dni, po prostu piękne dni...", które na długo zagoszczą w naszych sercach i wspomnieniach.

Naszym absolwentom życzymy wspaniałych wakacji i samych sukcesów w szkole.

zapraszamy do galerii